Titles you rated
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Your Friends and NeighborsRated ★ 4.0
Ted LassoRated ★ 3.5
Ted LassoRated ★ 4.0
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.0
The Dynasty: New England PatriotsRated ★ 3.5
Reacher Season 3Rated ★ 4.0
ShōgunRated ★ 4.5
ReacherRated ★ 2.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Winning Time: The Rise of the Lakers Dynasty Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Reacher Season 1Rated ★ 4.5