Series
Ratings
48
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
Zombieverse Season 1Rated ★ 2.0
86Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My FamilyRated ★ 5.0