Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Ad AstraRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.5
Finding DoryRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0