Titles you rated
My Hero AcademiaRated ★ 2.0
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 1.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0