Movies
Ratings
573
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.5
I Spit on Your Grave III: Vengeance is MineRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 3.0
I Spit on Your Grave 2Rated ★ 3.0
I Spit on Your GraveRated ★ 4.5
VacancyRated ★ 3.5
SwallowRated ★ 4.5
The DescentRated ★ 4.0
YummyRated ★ 2.0
The Amityville HorrorRated ★ 3.0
BeckyRated ★ 3.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
LegendRated ★ 2.5
OculusRated ★ 3.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5