Titles you rated
True LiesRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
The PatriotRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 3.0
WarriorRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
South BoundRated ★ 2.0
Side EffectsRated ★ 1.0
Stuck on YouRated ★ 5.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 5.0
The MasterRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The Foul KingRated ★ 3.0
Blade RunnerRated ★ 4.0
Batman ReturnsRated ★ 4.0