Movies
Ratings
424
Crazy RomanceRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
MalenaRated ★ 3.0
American PieRated ★ 2.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
Swimming PoolRated ★ 3.5
Crazy First LoveRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
The LoverRated ★ 3.0