Movies
Ratings
430
Escape from PretoriaRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Patch AdamsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Primal FearRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Interview with the VampireRated ★ 5.0
Conspiracy TheoryRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Deja VuRated ★ 5.0
Spy GameRated ★ 4.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 5.0