Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5- Sister's Slam DunkRated ★ 1.5
We Got Married Season 3Rated ★ 2.0
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 1.0
NolleowaRated ★ 2.5
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 2.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.5
We Got Married Season 1Rated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 4.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.5
Real Men 300Rated ★ 3.0
Real MenRated ★ 3.5
Weekly IdolRated ★ 1.0- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Roller CoasterRated ★ 3.0
Pingu Season 1Rated ★ 3.5- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 3.0