Movies
Ratings
135
MasqueradeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The StingRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0