Series
Ratings
132
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 4.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
deleRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 4.0
Tengoku to Jigoku: Psychona futariRated ★ 3.5
Ichikei's CrowRated ★ 3.5
AvalancheRated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 4.5
BORDERRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
99.9 Criminal LawyerRated ★ 3.5
CheatRated ★ 2.0
The New KingRated ★ 3.0
Your Turn To KillRated ★ 3.5
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 4.5- Alibi BreakerRated ★ 2.0
#RemoloveRated ★ 4.0