Series
Ratings
51
As You Stood ByRated ★ 2.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
KingdomRated ★ 4.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Prison PlaybookRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0