Movies
Ratings
222
District B13Rated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
HungerRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
It's a Summer Film!Rated ★ 3.0- How Much Does the Trojan Horse Weigh?Rated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 2.0
Music and LyricsRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Look BackRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0