Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
A ProphetRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.0
FargoRated ★ 4.5
SawRated ★ 3.5
Who Framed Roger RabbitRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
The DoubleRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Murder PartyRated ★ 4.0
CitizenfourRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5