Movies
Ratings
134
The Dark KnightRated ★ 5.0
DownfallRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 2.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
Galaxy QuestRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: A Grand Day OutRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0