Titles you rated
SidewaysRated ★ 4.5
Your LetterRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.0
SleepRated ★ 4.5
AuditionRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BLUE GIANTRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 4.5