Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
Cheer Up!Rated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 5.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
Missing YouRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Tomorrow with YouRated ★ 2.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Youn's KitchenRated ★ 4.5
BigRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 5.0