Titles you rated
FrankensteinRated ★ 3.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
NightbitchRated ★ 3.0
The MoonRated ★ 2.0
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Echo ValleyRated ★ 3.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 3.0
The Blue TrailRated ★ 3.5
The Holy BoyRated ★ 4.5
A Useful GhostRated ★ 4.5
Ky Nam InnRated ★ 3.5
Hair, Paper, Water...Rated ★ 3.5
ImagoRated ★ 3.5
ReedlandRated ★ 3.5
Her Will Be DoneRated ★ 3.5
The Final PieceRated ★ 2.0
Strange RiverRated ★ 4.0
Dear StrangerRated ★ 3.0