Movies
Ratings
51
The Age of ShadowsRated ★ 4.5
Groundhog DayRated ★ 5.0
ChocolatRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Mr. HongRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
CouplesRated ★ 1.0
The SuspectRated ★ 3.0
Two Weddings And a FuneralRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 1.0
The Art of SeductionRated ★ 1.0
P.S. I Love YouRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
Don JonRated ★ 2.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
My Scary GirlRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0