Movies
Ratings
159
BladeRated ★ 5.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
April StoryRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
Bowling for ColumbineRated ★ 2.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0
SaltRated ★ 2.0
MadagascarRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 2.0