Movies
Ratings
40
LucyRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 2.5
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0- Take OffRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 1.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 1.5
The HolidayRated ★ 2.5
Like for LikesRated ★ 1.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 4.0