Series
Ratings
23
Dr. RomanticRated ★ 2.5
RememberRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.0- SkinsRated ★ 2.5
Wonderful DaysRated ★ 2.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 2.5
Angel EyesRated ★ 3.5
Fashion KingRated ★ 1.0
Game of ThronesRated ★ 4.0- DamoRated ★ 2.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 1.5
Adventure TimeRated ★ 2.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
It Started With a KissRated ★ 2.0
HealerRated ★ 2.5