Movies
Ratings
245
ThirstRated ★ 0.5
Freaky FridayRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Late BlossomRated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
PandoraRated ★ 4.0
The Fate of the FuriousRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.5