Movies
Ratings
722
Jurassic ParkRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
BeetlejuiceRated ★ 3.5
Dirty DancingRated ★ 3.5
A Chorus LineRated ★ 3.5
The GooniesRated ★ 3.5
Ferris Bueller's Day OffRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.0
Dark WaterRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
WickedRated ★ 5.0
Only YesterdayRated ★ 3.5
A SunRated ★ 3.5
FootlooseRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5