Series
Ratings
12 Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 2.5 Knights Of Sidonia Battle For Planet NineRated ★ 2.5
 BridgertonRated ★ 2.5 BridgertonRated ★ 2.5
 The ActRated ★ 3.5 The ActRated ★ 3.5
 Years and YearsRated ★ 5.0 Years and YearsRated ★ 5.0
 WestworldRated ★ 5.0 WestworldRated ★ 5.0
 Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0 Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0 The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5 The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.5
 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0 The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 3.5 Game of ThronesRated ★ 3.5
 Game of ThronesRated ★ 4.5 Game of ThronesRated ★ 4.5