Titles you rated
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 1.5
Into the White NightRated ★ 1.0
Who Are You?Rated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
JumongRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 0.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 1.0
Youn's KitchenRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 1.0
BigRated ★ 2.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0