Titles you rated
PhantomRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.0
Licorice PizzaRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Love Is LoveRated ★ 4.0
Fight Back to School 3Rated ★ 3.0
Fight Back to School 2Rated ★ 2.5
Fight Back to SchoolRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5