Titles you rated
Boiling PointRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
FlatlinersRated ★ 1.5
Drive My CarRated ★ 4.5
KlausRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Children of HeavenRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.0
The Hateful EightRated ★ 4.5
TrainspottingRated ★ 4.0
A Midsummer's FantasiaRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 1.0
Let the Right One InRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 3.0