Titles you rated
Wood Job!Rated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.5- At Cafe 6Rated ★ 4.0
After the RainRated ★ 5.0
Girl in the Sunny PlaceRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
The 100th Love with YouRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0