Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Room Next DoorRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
The Banshees of InisherinRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.0