Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
Night Always ComesRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.0
The FriendsRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 2.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Happy Gilmore 2Rated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0