Titles you rated
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.0
ElioRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0