Titles you rated
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Transporter: The SeriesRated ★ 1.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 1.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
Hwang Jin YiRated ★ 1.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 5.0