Series
Ratings
101
ErasedRated ★ 2.0
Low LifeRated ★ 3.0
Sky RojoRated ★ 2.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
AnielaRated ★ 1.0
The Killer's Shopping ListRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
The King's AffectionRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
On CallRated ★ 4.0
Cowboy BebopRated ★ 1.0
SANCTUARYRated ★ 4.5
SignalRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 2.5
A Virtuous BusinessRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 1.5