Titles you rated
PadakRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 2.0
TenetRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 5.0
Park Hwa-youngRated ★ 1.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0
Drive My CarRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 0.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0