Series
Ratings
108
Ichikei's CrowRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 1.5
Yoo Byung Jae: Too Much InformationRated ★ 0.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 3.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
My Love ToramRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 2.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
The CrownRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 4.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 0.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0