Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0- 샤먼: 귀신전Rated ★ 2.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
The BequeathedRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
We Are Who We AreRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 2.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 2.5
NokideugzoneRated ★ 1.5
Killing EveRated ★ 2.0
YouRated ★ 3.0
60 Days InRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 1.5
My NameRated ★ 3.5