Series
Ratings
75
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 3.0
MIU404Rated ★ 3.0
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5
First LoveRated ★ 5.0
Watashi wa SeikeibijinRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.5
SilentRated ★ 4.5
DearestRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 5.0
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Hakozume: Tatakau! Koban JoshiRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Do Not Say MysteryRated ★ 3.5