Movies
Ratings
540
PandorumRated ★ 3.5
The Time MachineRated ★ 3.5
PompeiiRated ★ 1.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 0.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 0.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
American PieRated ★ 4.5
DaredevilRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
BeowulfRated ★ 2.0
The Karate KidRated ★ 3.0
Meet the RobinsonsRated ★ 1.5
2 GunsRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.5
ZombielandRated ★ 3.5
Sleeping BeautyRated ★ 2.5
Lemony Snicket's A Series of Unfortunate EventsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5