Movies
Ratings
427
The Face ReaderRated ★ 2.5- Splash Splash Love: the MovieRated ★ 4.0
20th Century GirlRated ★ 3.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 3.0