Series
Ratings
15
ChernobylRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 4.0