Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.0
Star Trek: BeyondRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Charlie's AngelsRated ★ 1.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
American HustleRated ★ 3.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.0
ConfessionsRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0