Series
Ratings
36
One Punch Man Season 3Rated ★ 5.0- Wakako zake Season 6Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Wakako zake Season 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Talentless NanaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Darwin's GameRated ★ 4.5
No Guns Life Season 1Rated ★ 4.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Fairy goneRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.0