Series
Ratings
131
The StudioRated ★ 4.0
Slow Horses Season 5Rated ★ 4.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.0
The Vampire DiariesRated ★ 3.5
The Buccaneers Season 2Rated ★ 4.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
True DetectiveRated ★ 3.5
The PittRated ★ 4.5
EuphoriaRated ★ 2.0
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 4.0
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
Succession Season 4Rated ★ 4.5
Succession Season 3Rated ★ 4.0
Succession Season 2Rated ★ 4.0
SuccessionRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 1.0