Titles you rated
AssassinationRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
HerRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 3.5