Titles you rated
Queen MantisRated ★ 2.5
TempestRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
UntamedRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Too Hot to Handle Season 6Rated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Mercy for NoneRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5- 어른 김장하Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0