Titles you rated
My NameRated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
HawkeyeRated ★ 4.0
Run OnRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 1.0
Love AlarmRated ★ 2.5
Love Alarm Season 2Rated ★ 1.0
Arcane Season 1Rated ★ 2.0
The WitcherRated ★ 2.5
The MandalorianRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 4.5
YouRated ★ 1.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5