Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
BARTENDER Glass of GodRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.5
Yu Yu HakushoRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
AhsokaRated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 5.0
Earth Marble World TourRated ★ 5.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 4.0
HawkeyeRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
Doctor ChaRated ★ 4.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 4.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 5.0