Titles you rated
Everybody Has SecretsRated ★ 4.5
Cowboys & AliensRated ★ 2.5
Aliens vs Predator: RequiemRated ★ 2.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Predator 2Rated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
ElectionRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0- Kid CopRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
GlassRated ★ 3.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Jack ReacherRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0