Titles you rated
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5
SpellboundRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Maiden HeistRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0